Tvorba webu

Co web, to originál

Unikátní a originální řešení i pro Váš nápad

Poutavý a funkční vzhled
Moderní technologie
Responzivita a mobilní zařízení
Vlastní správa

Osvěžte svou webovou prezentaci moderními prvky webdesignu. Ladnými přechody, animovanými dynamický elementy, efektními galeriemi, prvky, které interaktivně reagují na aktivitu návštěvníka. Rádi experimentujeme a tím vytváříme originální prvky, které zaujmou návštěvníky takové prezentace a pomohou tak dosáhnout nižší míry opuštění webu a hlavně povzbuzují zájem návštěvníků. Při vytváření webových stránek dbáme na bezpečnost Vašich dat a pro vytváření webů využíváme redakční systém Drupal (i) Všestranný a rozšířitelný
Jedná se o otevřený a modulární systém. Je možné kombinovat a modifikovat nespočet modulů a vytvářet tak nejrůznější a originální webové aplikace a stránky.
Správa obsahu
Veškerá správa obsahu probíhá skrze webové rozhraní, ve kterém se nachází intuitivní administrační prostředí.
Bezpečnost
Vzhledem k vývojářské podpoře a světovému užití Drupal podléhá přísnému testování bezpečnosti, a to jak ze strany komunity Drupalu, tak ze strany bezpečnostních expertů.
Díky častým aktualizacím budete vždy chráněni před bezpečnostními riziky a útoky.
Správa uživatelů
Jedná se o víceuživatelský systém, kde lze přidávat libovolný počet uživatelů, řídit jejich obsah a práva.
Je tak možné vytvořit uživatelské účty pro zaměstnance, kde si každý bude moci spravovat svou agendu a obsah.
. Díky tomuto systému pro Vás bude i následná správa webu a aktualizace obsahu jednoduchá.

Prezentace a aplikace

Vytváříme moderní webové prezentace a aplikace dle současných trendů a potřeb: firemní vizitky, produktová portfolia, informační a zájmové portály, e-shopy, blogy, produktové prodejní prezentace, developerské weby a mnoho dalšího. Naše řešení jdou s dobou a komfortně si je prohlédnete i na mobilním zařízení.

Nechte projekt růst s Vašimi úspěchy a požadavky

Vytvoříme pro vás rezervační systém, datový sklad pro obsluhu eshopů s exporty do Heureky a automatizovanou cenovou politikou, plně customizovaný eshop, emailingový systém pro tvorbu efektivních newsletterů, objednávkový, či registrační systém pro sběr důležitých údajů a prodejů nejen produktů, ale i služeb, souborů, placeného obsahu. Jako bonus Vám dokážeme vytvořit i fakturační systém přímo na míru. Vše je realizovatelné a díky modulové rozšířitelnosti využívaného frameworku i lehce aplikovatelné do již hotového řešení.

Prohlédněte si vybrané projekty,
které jsme pro Vás již vytvořili

Prohlédnout reference

Firemní identita

Nejen, že pro vás dokážeme vytvořit webovou prezentaci, ale zároveň dokážeme navrhnout a zpracovat logo, firemní barvy a celkový manuál pro Vás podnik co se týče jednotné prezentace.

Návrh a tisk vizitek, jednotné šablony pro dokumenty v sadě MS Office, patičky do emailů, vzhled faktur, propagační materiály (a to od letáčků po billboard) a mnoho dalšího. Samozřejmostí jsou i odborné konzultace a analýzy současného stavu s návrhy možných vylepšení.

Komplexní řešení

Nabízíme vám více, než hotové krabicové řešení, snažíme se každému zákazníkovi nabídnout služby a funkce zcela na míru jeho záměru/podnikatelské vizi.

V praxi to znamená, že se Vy, náš potencionální zákazník, nemusíte přizpůsobovat systému, ale systém Vám vyladíme zcela na míru a vytvoříme pro Vás veškeré potřebné funkční celky. Výsledkem je pak úspora prostředků v provozu firmy (restaurace, výroby, prodejny,..) operativnost změn a získání prestiže a konkurenční výhody..

Mezi komponenty komplexního řešení lze zařadit webovou prezentace, fakturační systém, crm komponenty, interní úkolníček, komponenta pro projektové řízení, prezentace na tabletech, mobilní aplikace, integrace s aplikacemi třetích stran (platební brána, skladové systémy, účetní SW, Google služby, aj), rezervační systém, docházka, kalendář akcí a další personalizované komponenty.

Proč my?

Více než krabicové řešení

Ke každé zakázce přistupujeme individuálně a s vysokým nasazením, pečlivostí a smyslem pro detail. Sledujeme moderní trendy a kombinujeme je s know how z reálného provozu. Každý náš produkt je originál a uzpůsoben Vám na míru. Orientujeme se na osobní, profesionální přístup ke všem klientům. Snažíme se splnit veškeré jejich potřeby a přání. Naším cílem je spokojený zákazník, kterých máme již více jak 100. Místo přesvědčování za nás mluví výsledky.